مسئله ، مشکل جراحی سریال داستان کارگردان

مسئله ، مشکل: جراحی سریال داستان کارگردان عمل جراحی مهران غفوریان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس و لزوم عبور از دوگانه منشا – طارمی

به گزارش ایلنا، هر چند می توان داور بازی را به علت ندیدن خطای هند بازیکن حریف قبل از به ثمر رسیدن گل مساوی مقصر دانست ولی شاگردان برانکو هنگامی که دو امتیاز باز

پرسپولیس و لزوم عبور از دوگانه منشا - طارمی

پرسپولیس و لزوم عبور از دوگانه منشا – طارمی

عبارات مهم : برانکو

پرسپولیس دو امتیاز مهم بازی با سیاه جامگان را به آسانی از دست داد.

به گزارش ایلنا، هر چند می توان داور بازی را به علت ندیدن خطای هند بازیکن حریف قبل از به ثمر رسیدن گل مساوی مقصر دانست ولی شاگردان برانکو هنگامی که دو امتیاز بازی را از دست دادند که با خیال راحت در نیمه دوم پا به میدان گذاشتند. پرسپولیس در فصل قبل که قهرمان شد در هیچ کدام از بازی هایش همانند بازی دیروز امتیازی را به آسانی از دست نداد و این می تواند زنگ خطری جهت برانکو و تیمش باشد که شاید در تکرار عنوان قهرمانی به مسئله برخورد کنند. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید بازیکنانی حریص و جدی داشته باشد و هیچ تیمی را تحت هیچ شرایطی دست کم نگیرد. پرسپولیس در برابر سیاه جامگان این خصوصیت را نداشت.

پرسپولیس و لزوم عبور از دوگانه منشا – طارمی

مشکل اساسی بازی پرسپولیس در نیمه دوم، عملکرد ضعیف خط میانی این تیم بود که علی رغم بازی های قبل نتوانستند کنترل بازی را در دست بگیرند. قاعدتا خط میانی پرسپولیس در بازی دیروز نمره قبولی نمی گیرد. در شرایطی که از ابتدای نیمه دوم مسلمان و احمدزاده یکی از ضعیف ترین بازی های خود را انجام می دادند برانکو تا دقیقه هشتاد دست به ترکیب خط میانی تیمش نزد. آن هم در شرایطی که بازیکنی چون سیامک نعمتی را روی نیمکت داشت که در همان ده دقیقه حضورش در بازی یک پاس فوق العاده به طارمی داد. پرسپولیس در نیمه دوم کنترل بازی را به علت تنبلی خط میانی اش از دست داده بود و در چنین شرایطی روا بود که برانکو سریعتر جهت عوض کردن شرایط دستی می جنباند.

بازی متفاوت پرسپولیس در دو نیمه مطمئنا برانکو را به فکر فرو خواهد برد که آیا و چگونه بعد از مدت ها تیمش نتوانست بازی یکنواختی در طول نود دقیقه ارائه دهد و چه اتفاقی افتاد که بازیکنانش بدون تمرکز مورد نیاز در نیمه دوم به میدان رفتند، آن هم در شرایطی که تنها عوض کردن در ترکیب پرسپولیس نسبت به بازی قبل حضور سیدجلال حسینی به جای صادق محرمی بود. حسینی و خلیل زاده جهت نخستین بار در کنار هم بازی می کردند و همین عاملی شد تا بار دیگر محمد انصاری به پست دفاع چپ برود. او در این پست بسیار پرتلاش ظاهر شد و بارها با دوندگی زیاد در کارهای هجومی شرکت کرد. البته بین وظایف او و امیری در مواقعی تداخل نیز ایجاد می شد و میل به هر دو به بازی لب خط باعث شد تا پرسپولیس نتواند از حضور انصاری در کارهای تهاجمی بهره چندانی ببرد. تساوی در این دیدار که البته آغشته به غلط های داوری در نگرفتن پنالتی به سود پرسپولیس و به ثمر رسیدن گل سیاه جامگان بود درس خوبی به قرمزها در آستانه بازی برابر الاهلی خواهد داد.

به گزارش ایلنا، هر چند می توان داور بازی را به علت ندیدن خطای هند بازیکن حریف قبل از به ثمر رسیدن گل مساوی مقصر دانست ولی شاگردان برانکو هنگامی که دو امتیاز باز

نکته حاشیه ای بازی دیروز پرسپولیس، ادامه دار شدن عنوان منشا و پاس دادن به او بود. تشویق منشا در جریان بازی به گونه ای که صدای این تشویق ها از تلویزیون نیز قابل شنیدن بود، زیاد در اعتراض به طارمی صورت گرفت. اعتراضی که ظاهرا با چاشنی توهین به این بازیکن نیز همراه بوده و باعث شده است تا این بازیکن در رختکن گریه کند.

معضل منشا-طارمی در حال تبدیل شدن به یک معضل اساسی در پرسپولیس هست. بلاخره آن حرف و حدیث هایی که بعد از بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به راه افتاد کار خود را کرد و تاثیرش را در شعار امروز بعضی از تماشاگران گذاشت. شاید اگر برانکو از همان ابتدا منشا را در ترکیب پرسپولیس قرار می داد این حساسیت ها نیز کم کردن می یافت . هنگامی که این دو مهاجم وقت بیشتری جهت بازی در کنار هم داشته باشند، طبیعتا پاس های بیشتری بین ارزش رد و بدل می شود و در نتیجه شائبه پاس ندادن آنها به هم برطرف می شود. در حالی که اگر مثل دو بازی گذشته این دو بیست دقیقه کنار هم بازی کنند شاید همانند بازی دیروز تنها یک بار در موقعیت های مهم امکان پاس دادن به هم را پیدا کنند و اگر پاسی بین آنها در همین یک بار موقعیت رد و بدل نشود، دوباره شایعات قوت می گیرند. شاهد این مدعا، بازی با تراکتورسازی است که در آن، این دو از ابتدا در کنار هم بازی کردند، و بعد از بازی نیز صحبتی در مورد پاس ندادن ارزش به هم مطرح نشد. در هر صورت حل این معضل تدبیر برانکو و بازیکنان پرسپولیس را مورد نیاز دارد.

حسین ماهینی در آخر بازی تیمش به توصیه مهمی اشاره کرد: اینکه پرسپولیس را تنها خودی ها می توانند متوقف کنند. اشاره ماهینی به پرسشها حاشیه ای است که از قبل از شروع فصل به سراغ این تیم آمده هست. او و سایر بازیکنان از توهین هایی که به وسیله بعضی تماشاگران به طارمی شده است بود به شدت آزرده شده است بودند.

پرسپولیس و لزوم عبور از دوگانه منشا – طارمی

هواداران پرسپولیس فصل ۸۸-۸۷ را فراموش نمی کنند که چگونه تیم پرستاره قطبی که مدافع عنوان قهرمانی محسوب می شد، به خاطر حاشیه های داخلی، نتوانست نتیجه ای در خور بگیرد. آن وقت قطبی ترجیح داد هنوز به نیم فصل نرسیده عطای کار کردن در این تیم را به لقایش ببخشد. ولی در حال حاضر نه اوضاع مدیریتی پرسپولیس به بحران آن سال است و نه برانکو، قطبی است که بخواهد میدان را ترک کند. برانکو تا کنون به خوبی توانسته از تاثیر منفی حاشیه ها بر عملکرد فنی تیمش در دو فصل اخیر جلوگیری کند و انتظار می رود در ادامه نیز با توجه به همدلی که بین بازیکنان وجود دارد، این پرسشها تاثیری بر عملکرد آنها نداشته باشد.

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs